Skip to content

Nie możemy się doczekać, aby ponownie spotkać się z Państwem na wiodących na świecie targach maszyn budowlanych, maszyn do produkcji materiałów budowlanych, maszyn górniczych, pojazdów budowlanych i sprzętu budowlanego: 33. edycja targów BAUMA.

Wszyscy najważniejsi gracze. Wszystkie innowacje. Wszystkie grupy docelowe. Wszystkie trendy. Na targach bauma można zobaczyć całą branżę w jednym miejscu. Na poziomie globalnym. I w pełnym wymiarze. Dla Państwa oznacza to: kompletny przegląd branży maszyn budowlanych, materiałów budowlanych i górniczych, dostęp do istniejących i nowych rynków oraz kontakty z ekspertami i decydentami o wyraźnej gotowości do inwestowania.

Fakty i liczby o targach Bauma
Co napędza branżę maszyn budowlanych, materiałów budowlanych i maszyn górniczych? Odpowiedzi na te pytania wystawcy i zwiedzający od lat znajdują na baumie – wiodących na świecie targach branżowych. Z myślą o przyszłości oferujemy międzynarodowej branży wspólną platformę dla korzystnych innowacji, wymiany transgranicznej i dalekosiężnych perspektyw.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Bauma w Messe München i cieszymy się, że będziemy mogli powitać Państwa na naszym stoisku! O tym, gdzie dokładnie będzie można nas znaleźć na targach, będziemy informować na bieżąco, ale na razie prosimy o zarezerwowanie sobie tego terminu! Bilety online będą dostępne od wiosny 2022 roku.

 Źródło: Bauma